Dziś jest 22.10.2021 r.     Subskrypcja  |  RSS  |  Mapa strony

Informacje o systemie InspiroAds

System oferuje ogromne możliwości zarządzania elementami strony. Mnogość modułów pozwala stworzyć bardzo rozbudowane serwisy.
Poniżej przedstawiamy listę modułów, które oferuje system InspiroAds.

Strony informacyjne

Nieograniczona ilość stron o dowolnej treści. Edytowalne są za pomocą przyjaznego edytora WYSIWYG. Do każdej z nich możesz przypisać nieograniczoną ilość załączników i obrazów, tworząc wewnętrzną galerię lub dział pobierania plików. Dodatkowo, tytuł strony jest inny niż nagłówek - co sprzyja pozycjonowaniu. Co więcej, dla każdej z nich możesz zdefiniować osobno meta tytuł (title), opis (description) i słowa kluczowe (keywords).
Do tego modułu zaliczają się również:
- lista dostępnych kanałów RSS,
- modyfikowalna mapa strony.

Aktualności

Nieograniczona ilość aktualności o dowolnej treści. Edytowalne są za pomocą przyjaznego edytora WYSIWYG. Mają możliwość komentowania i głosowania. Do każdej z nich możesz przypisać nieograniczoną ilość załączników i obrazów, tworząc wewnętrzną galerię lub dział pobierania plików. Dodatkowo, tytuł strony jest inny niż nagłówek - co sprzyja pozycjonowaniu. Co więcej, dla każdej z nich możesz zdefiniować osobno meta tytuł (title), opis (description) i słowa kluczowe (keywords).
Aktualności pogrupowane są w archiwum według miesiąca i roku, w którym zostały dodane, jak i według tagów, które zostały do nich przypisane. Pełne wsparcie dla SEO - każdy miesiąc, rok i tag mają odrębne meta tytuły.

Artykuły

Nieograniczona ilość artykułów o dowolnej treści. Edytowalne są za pomocą przyjaznego edytora WYSIWYG. Mają możliwość komentowania i głosowania. Do każdego z nich możesz przypisać nieograniczoną ilość załączników i obrazów, tworząc wewnętrzną galerię lub dział pobierania plików. Dodatkowo, tytuł strony jest inny niż nagłówek - co sprzyja pozycjonowaniu. Co więcej, dla każdego z nich możesz zdefiniować osobno meta tytuł (title), opis (description) i słowa kluczowe (keywords).
Artykuły są pogrupowane w nieograniczone drzewo kategorii. Oznacza to, że możesz stworzyć dowolną ilość kategorii i podkategorii (i tak dalej). Każda kategoria jest również edytowalna za pomocą przyjaznego edytora WYSIWYG. Co więcej, dla każdej z nich możesz zdefiniować osobno meta tytuł (title), opis (description) i słowa kluczowe (keywords).

Konta użytkowników

System ogłoszeń InspiroAds umożliwia założenie konta przez użytkownika odwiedzającego stronę. Dzięki temu w jednym miejscu może zarządzać wszystkimi swoimi ogłoszeniami, widzieć stan ich akceptacji, łatwo dodawać kolejne ogłoszenia. Dodatkowo umożliwia on wysyłanie wiadomości do innych użytkowników serwisu. Co więcej, użytkownik zarejestrowany dodając komentarz do artykułu lub aktualności nie musi uzupełniać pól Autor, E-mail - robi to za niego automat. Dzięki temu nie jest anonimowy. Dodatkowym atutem kont użytkowników jest powiększająca się ilość adresów e-mail w bazie, co może służyć późniejszemu marketingowi.

Ogłoszenia

Ogłoszenia mogą dodawać zarówno użytkownicy zarejestrowani, jak i niezarejestrowani w serwisie. Cykl dodawania ogłoszenia dzieli się na 5 kroków. W każdym z nich wybiera się stosowne opcje - kroki nie zostały scalone ze względu na poprawienie użyteczności dodawania:
0) Akceptacja regulaminu serwisu - ten krok jest aktywny wtedy i tyklo wtedy, gdy wybrany jest regulamin serwisu w panelu administracyjnym (regulaminem serwisu jest strona statyczna)
1) Wybór rodzaju ogłoszenia - darmowy, płatny itp..
2) Wybór rodzaju transakcji (kupię, sprzedam itp.) oraz wybór kategorii, do której dane ogłoszenie będzie należało.
3) Podstawowe dane - tytuł ogłoszenia, treść, cena, opcja "do negocjacji", dane adresowe i kontaktowe, zaznaczenie na mapie Google (opcja). Jeśli użytkownik nie jest zarejestrowany, musi podać swój adres e-mail (służy do późniejszej edycji lub usunięcia ogłoszenia).
4) Dodatkowe dane - strona www, dodatkowe pola zdefiniowane w panelu administracyjnym, które są pogrupowane w odpowiednie grupy pól oznaczone odpowiednim tytułem.
5) Podsumowanie ogłoszenia - w tym kroku wypisane są wszystkie informacje - opcje, które zostały wybrane przez cykl dodawania ogłoszenia. Po zatwierdzeniu tego kroku użytkownik otrzyzmuje monit o dodaniu ogłoszenia i ewentualnym jego rozpatrzeniu przez moderatora.
Użytkownicy mogą edytować, usuwać swoje ogłoszenia (zarejestrowani robią to poprzez panel użytkownika znajdujący się na stronie www, niezarejestrowani mogą dostać się do edycji lub usunięcia ogłoszenia poprzez adres url dostarczone w wiadomości przesłanej na podany adres e-mail).
Ogłoszenia obsługują płatności DotPay, które są łatwo konfigurowalne w panelu administracyjnym.
Administrator serwisu może, poza ustaleniem regulaminu dodawania ogłoszeń, ograniczyć ilość zdjęć dodawanych przez użytkowników, podać wymiary miniatury, zdjęcia podglądowego i zdjęcia pełnej rozdzielczości, zablokować możliwość dodawania ogłoszeń dla niezarejestrowanych użytkowników i wiele, wiele więcej. W panelu administracyjnym możliwe jest również pełne zarządzanie ogłoszeniami - tworzenie, edycja oraz ich usuwanie.
Ogłoszenia opatrzone są w moduł autouzupełniania w przypadku miejscowości i województw. Po wpisaniu pierwszych liter miasta generowana jest lista z podpowiedziami. Po wybraniu odpowiedniej miejscowości z listy województwo uzupełnia się automatycznie. W bazie wstępnie znajduje się ponad 2300 miejscowości. Bazę tą można powiększyć samemu. Każda miejscowość i województwo posiadają swoje unikalne tytuły i opisy (dotyczy to czystej treści - nagłówek i treść na stronie, oraz danych dla wyszukiwarek: meta title, description, keywords).
W panelu administracyjnym zarządza się również rodzajami ogłoszeń (darmowy/płatny, cena, kod DotPay, instrukcja obsługi DotPay, włączenie/wyłączenie map Google), rodzajami transakcji (kupię, sprzedam, itp.), dodatkowymi polami (dotyczy to ogółu ogłoszeń w przypadku, gdy serwis będzie desygnowany pod konkretną branżę, jak również kategorii, w której rzekome ogłoszenia mają się znaleźć). Te i wiele więcej opcji oferuje tylko system InspiroAds.

Newsletter

Subskrypcja z możliwością zapisania i wypisania się w każdej chwili. Zarządzanie subskrynentami w panelu administracyjnym. Wybieranie formatu wiadomości (tekst/html), definiowanie pól od (nazwa, adres e-mail), ustalenie tematu i treści wiadomości. Przed wysyłką możliwość podglądu wiadomości oraz przetestowania wysyłanej wiadomości pod wskazany adres e-mail.

Sondy

Nieograniczona ilość sond, a dla każdej z nich - nieograniczona ilość odpowiedzi. Dzięki sondom możesz poznać zdanie użytkowników odwiedzających stronę. Wykresy są generowane automatycznie, zliczane głosy mają zastosowane pewne blokady, dzięki czemu dany użytkownik nie może bezmyślnie głosować tyle razy, ile chce, na wybraną opcję. Głosami można manipulować w panelu administracyjnym.

Komentarze i opinie

Komentowanie i ocenianie dotyczy aktualności i artykułów. Ocenianie na podstawie kliknięć w ustaloną skalę gwiazdek (definiowaną w panelu administracyjnym), komentowanie - nazwa autora, adres e-mail, strona www i treść wiadomości. Zabezpieczenie komentowania systemem Captcha. Możliwośc maskowania słów w komentarzach (np. wulgarne, niestosowne, itp.), adresów URL oraz adresów e-mail.

Obrazy i załączniki

Możliwość wgrania nieograniczonej liczby załączników oraz obrazów dla stron treści - stron informacyjnych, aktualności i artykułów. Zarówno każdy obraz jak i załącznik mogą zostać opisane w dowolny sposób. Wymiary dotyczące obrazów w treści są również modyfikowalne w panelu administracyjnym.

Formularz kontaktowy

Sekcja kontaktu w systemie InspiroAds jest stosunkowo rozbudowana. Umożliwia zdefiniowanie domyślnego adresu i nazwy kontaktowej, zdefiniowanie opisu w ramach kontaktu - jest to tekst opisowy modyfikowany za pomocą edytora WYSIWYG. Formularz kontaktowy można zaopatrzyć w nieograniczoną ilość pól tekstowych, obszarów tekstu lub opcji wyboru. Dodatkowo jedno z obowiążkowych pól jest poddawane walidacji - jest do adres e-mail zwrotny. Co więcej, system oferuje zarządzanie personelem w dziale kontaktowym - dla każdego kontaktu możesz ustawić imię i nazwisko, adres e-mail, telefon, stanowisko lub wydział, opis i przypisać obraz. Dodatkowo w ramach kontaktu możesz włączyć mapę Google oraz dokładnie definiować sposób jej wyświetlania.
Na mapie może być również wyświetlona chmurka z dowolnym opisem sygnalizującym miejsce gdzie znajduje się Twoja firma. Jako, że system oferuje subskrypcję, możesz edytować szablony wiadomości przeznaczonych dla subskrynentów w trakcie zapisywania się i wypisywania się z subskrypcji. Panel administracyjny ponadto oferuje historię wiadomości wysłanych z formularza kontaktowego serwisu.

Napisz do nas!
InspiroAds.pl - Skrypt do ogłoszeń
Zgłoś błąd
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by InspiroCMS