Dziś jest 22.10.2021 r.     Subskrypcja  |  RSS  |  Mapa strony

Przygotowanie, instalacja i wdrożenie systemu

Wdrożenie strony WWW polega głównie na uruchomieniu strony na ogólnodostępnym serwerze dostępnym w Internecie, obejmuje instalację plików na serwerze docelowym pod wskazaną domeną.

Wymagania serwera

  • Baza danych MySQL (możliwość instalacji skryptu na jednej bazie danych - wprowadzenie przedrostków do tabel)
  • Serwer: PHP5
  • Serwer: moduł rewrite (moduł pozwalający przekierowywać adresy url za pomocą pliku .htaccess)
  • PHP: biblioteka MySQL (obsługa bazy danych)
  • PHP: biblioteka cURL (wysyłanie zapytań http)
  • PHP: biblioteka GD (obsługa grafiki)
  • PHP: biblioteka mbstring (multibyte string - rozszerzony zestaw znaków, potrzebna m.in. do poprawnej obsługi języka polskiego)
  • PHP: opcja register_globals wyłączona (w celach bezpieczeństwa)

Instalacja

Skrypt instalujemy gratis na wskazanym przez Klienta serwerze.

Wdrożenie

Wdrożenie systemu polega na przystosowaniu go do swoich potrzeb. System InspiroAds, z uwagi na dużą elastyczność, oferuje pod tym względem ogromne możliwości.

Podstawowe informacje:
Konfiguracja podstawowych informacji jest konieczna. Dzięki temu pozwolisz innym zidentyfikować swój serwis. Ustawia się między innymi nazwę serwisu (służy jako sygnatura w wiadomościach e-mail wysyłanych do użytkowników), adres e-mail serwisu oraz nazwę wyświetlaną przy adresie (te będą z kolei widoczne w polu Nadawca w skrzynkach odbiorczych użytkowników), meta-tytuł strony, jej opis oraz słowa kluczowe. Utworzysz strony statyczne, aktualności i artykuły wraz z kategoriami związane z profilem Twojego serwisu. Skonfigurujesz ustawienia wyświetlania poszczególnych elementów na stronach. Ustawisz również poziom bezpieczeństwa. To i wiele, wiele innych rzeczy to podstawa wdrożenia serwisu.

Szablon:
System InspiroAds opiera się o szablony Smarty. Jako, że wszystkie możliwości są już "wyciągnięte" do szablonów, wystarczy delikatna umiejętność HTML/CSS, aby zmienić szablon. Co więcej, możesz całkowicie zmienić szablon serwisu tworząc go w programie graficznym i podmieniając odpowiednie pliki w folderze z obrazami. Możesz również utworzyć swój własny szablon od zera. Nasz system to wszystko oferuje. To i wiele więcej.

Dodatkowe elementy:
Jeśli chciałbyś wzbogacić swój serwis o nowe elementy, których ten system nie oferuje, zwróć się do nas z pytaniem, czy istnieje możliwość zaprogramowania odpowiedniego elementu lub modułu zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Podziel się!
Napisz do nas!
InspiroAds.pl - Skrypt do ogłoszeń
Zgłoś błąd
Copyright © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by InspiroCMS